درباره ما

about-pic

نگین بازار فروشگاه مدرن جواهرات،سنگ و نگین

مجموعه هنری جواهرات انیکس(با نام تجاری نگین بازار) فعالیت رسمی خود را از سال    ۱۳۹۲ با جمع آوری و تراش سنگ های نیمه قیمتی و کلکسیونی ایرانی آغاز نمود.

ما درمجموعه هنری و آموزشی نگین بازار در ابتدای راه ، فعالیت خود را در بحث معرفی  گوهر سنگ های ایرانی در منطقه  قروه  کردستان شروع نمودیم، که با‌ چالش های  بسیاری از جمله عدم شناخت کافی مردم از این صنعت زیبا مواجهه شدیم، که به لطف خدا و با  تلاش ها ، تبلیعات مکرر و راه اندازی  روش های متنوع فروش از جمله فروش مزایده ای توانستیم افراد زیادی را به وادی سنگ و گوهر ترغیب کنیم ،که کمک شایانی در معرفی این صنعت پر پتانسل به مردم بوده.

در طی سال های بعد اقدام به بحث آموزش گوهر شناسی و گوهر تراشی با  همکاری موسسات و دانشگاه ها از جمله دانشگاه صنعتی همدان،دانشگاه پیام نور کردستان ، دانشگاه علمی کاربردی ، جهاد دانشگاهی ، انجمن خیرین باران و اداره بهزیستی و آموزش آزاد نمودیم.

ایزد منان را سپاسگزاریم که این اقدامات سبب معرفی و آموزش و درواقع پرداخت ذکات علم و دانش گردید.

همچنین در ادامه راه، فعالیت های خود در زمینه سنگ و گوهر شناسی را افزایش داده  و در بحث ساخت فلزات طلا و نقره نیز  فعالیت کرده و تواستیم خلاق ایده و اجرا در ترکیب سنگ و فلز باشیم و تا به امروز توانسته پاسخگو نیازهای متنوع داخلی باشیم.

مجموعه انیکس(نگین بازار) امروز در جایگاه شایسته ای قرار گرفته،چرا که  توان انجام تمامی مراحل ساخت یک نمونه جواهر را دارد. ما به خود میبالیم که با پشتکار و سخت کوشی امروز توانسته ایم در بین برند های جواهرات نامی داشته باشیم.

مجموعه  انیکس علی رغم فعالیت در شبکه های مجازی برآن شد که با راه اندازی وب سایت اینترنتی نگین بازار گام بزرگ دیگری در جهت بالا بردن کیفیت محصولات زینتی و ایجاد فضای رقابتی سالم در سطح گسترده تر بردارد.

زیرساخت‌های فروشگاه نگین بازار بر پایه قوی‌ترین پروتکل‌های امنیتی فراهم شده و تمامی اطلاعات خرید مشتریان به رسم امانت و اخلاق حرفه‌ای ، در بالاترین سطح ممکن نگهداری می‌شوند.

با توجه به چندین سال ، سابقه فعالیت درخشان نگین بازار و تنوع بسیار گسترده محصولات و مخاطبین بی شمار ، به شما این اطمینان را می‌دهیم که  با خیالی آسوده محصولات مورد نظر خود را انتخاب نموده و آنها را خرید نمایید.

شعار ما ، خرید از نگین بازار ، پایان معامله نیست ؛ آغاز یک تعهد است.

تیم انیکس دارای مجموعه ای توانمند  از مهندسین و کارشناسان ماهر گوهر شناسی و گوهر تراشی بوده  که از این مجموعه می توان به آقای مهندس بهنام ظاهری کارشناس ارشد استخراج معدن و همکاران آقای هادی عبدالملکی و وجیه الله مصطفایی کارشناسان مسلط به بحث گوهر شناسی و گوهر تراشی و همکاری خانم زهرا میرکی و خانم اعظم خدابنده لو اشاره کرد.

در پایان امید است روز به روز بر سطح رضایت مندی مشتریان و علاقمندان این مجموعه بیافزایم.

مجموعه آموزشی و تولیدی انیکس(نگین بازار)

حرفی برای گفتن در تجارت الکترونیک

در سال ۱۳92 با سرمایه اندکی شروع کردیم و حالا این عددها، سهم بزرگ ما از بازار تجارت الکترونیک را نشان می‌دهد.

150+

کسب‌و‌کار و فروشنده

2000+

تنوع کالایی

10000+

بازدید یکتای ماهانه